Hibaüzenet

Warning: chmod(): Operation not permitted _event_css_add() függvényben (/home/vftp/celtudat2/html/sites/all/modules/event_calendar/event_calendar_colors/event_calendar_colors.module 270 sor).

Serdülő OB 2018

2018. december 1-jén rendezte a Magyar Sportlövők Szövetsége Budapesten a Serdülők Országos Bajnokságát. A Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE versenyzői több versenyszámban is lőállásba álltak és igen sikeresen szerepeltek a korosztályos versenyen. Több mint 140 versenyző küzdött összesen 8 különböző kategóriában, melyből 4 egyéni aranyérmet a Cél-Tudat SE versenyzői nyertek meg. Jákó Miriam utolsó serdülő versenyén kimagasló eredménnyel utasította maga mögé légpuska és légpiszoly 40 lövésben is a mezőnyt. A légpuskás lányok között a Galzó Kata, Jákó Miriam és Mangó Málna alkotta csapat bronzérmet szerzett. Nagy meglepetést okozott a 11 éves Csendes Dávid a fiú légpuskások között, aki fiatal korát meghazudtolva (még 3 évig serdülő) kiegyensúlyozott versenyzést követően állhatott a dobogó legfelső fokára. Dávid csapattársa Rescsik Csaba is nagyszerűen teljesített, egyéni legjobb eredményét megdöntve mozgáskorlátozott versenyzőként az épek között a 6. helyet szerezte meg. A Tunyogi Adorjánnal kiegészült fiúcsapat 5. lett. A fiatalabb versenyzőknek 20 lövéses versenyszámban is lehetőségük volt összemérni tudásukat. A légpuskás lányok között Mangó Málna nyerte a versenyt, míg a Mangó Málna, Bacsa Dorka, Keresztesi Petra Inez összeállítású csapat sem talált legyőzőre.