Hibaüzenet

Warning: chmod(): Operation not permitted _event_css_add() függvényben (/home/vftp/celtudat2/html/sites/all/modules/event_calendar/event_calendar_colors/event_calendar_colors.module 270 sor).

Sikereink

Heti Közélet magazin által készített bemutató filmmel  kívánunk minden kedves Tagunknak, Támogatónknak, Partnereinknek áldott ünnepet és egészségben, sportsikerekben gazdag új évet!

Október 19-20-án 3.  alkalommal került a Szeged Grand Prix megrendezésre. Az ország minden szegletéből érkeztek sportlövők, valamint Romániából Nagyváradi Lövész Klub  és Szerbiából Strelječka družina Novi Sad 1790 csapata is.

Általános és középiskolások légpuskás és légpisztolyos országos bajnokságát 2019. május 25-én rendezték meg Salgótarjánban. 303 diák nevezett, a Cél-Tudat SE versenyzői is indultak. Csendes Dávid a légpuskás fiúk között országos bajnok lett, Tunyogi Adorján 12.

Százhalombattán került megrendezésre a 2019 évi légfegyveres országos bajnokság.

Kiemelkedő versenyzéssel 413.4  eredménnyel Csendes Dávid (11éves) lett a versenyszám Országos Bajnoka.

Eszéken került megrendezésre a 2019 évi  légfegyveres EB. Junior leány légpisztolyos csapatban versenyzett Jákó Miriam egyesületünk válogatott versenyzője. Az alapversenyben  560 köregységgel 17. helyen zárt Miri a több mint 60 fős mezőnyben.